fbpx

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu2018-10-18T12:00:36+00:00

Wierzymy, że można nauczyć się angielskiego, spędzając miło czas.

Gwarantujemy praktyczną wiedzę
dla najmłodszych odkrywców świata
jak i tych starszych zdobywców sukcesów.

0
powodów dla których warto

Dlaczego warto uczyć się w Oxford?

Każdy kursant przy zapisie na kurs odbywa z nami rozmowę, gdzie pytamy go o cel nauki, terminy w jakich może uczęszczać na kurs, częstotliwość zajęć. Termin zajęć indywidualnych dopasowujemy do potrzeb kursanta. Przy kursach grupowych zawsze proponujemy kilka alternatyw terminu tak by udało nam się znaleźć idealny termin. Gwarantujemy, że każdy znajdzie u nas grupę dla siebie – dopasowaną zarówno wiekiem, jak i poziomem zaawansowania!

Nie pozwalamy sobie na to, by nasi kursanci mieli zaległości dlatego umożliwiamy bezpłatne nadrabianie zaległości i nieobecności w wymiarze niezbędnym do opanowania danego materiału bez względu na przyczynę nieobecności. Dlatego kursant w naszej Szkole nic nie traci – nawet będąc nieobecnym na zajęciach ma możliwość kontynuowania nauki bez obawy, że nie poradzi sobie z materiałem.

Oferujemy cały pakiet dodatkowych, nieodpłatnych zajęć takich jak:

  • zajęcia dla dzieci w ramach Kids’ Club
  • możliwość nadrabiania zaległości przypadku nieobecności i/lub nie radzenia sobie
    z opanowaniem materiału na zajęciach
  • bezpłatne warsztaty dla maturzystów
  • dodatkowe warsztaty (writing workshops, grammar workshops, przygotowanie do egzaminu FOX)
  • bezpłatny egzamin międzynarodowy na wybranym poziomie wliczony w cenę kursu raz na dwa lata (po opanowaniu wybranego poziomu)*

Każdy kursant może przerwać naukę w naszej Szkole w każdej chwili, bez względu na to, czy jest to kurs roczny, czy krótszy. Formularz zgłoszeniowy obliguje nas do wzięcia udziału w bieżącym kursie. W przypadku rezygnacji z kursu obowiązuje nas tylko 1 miesiąc okresu zakończenia współpracy.

Wszystkie lekcje są starannie przygotowywane przez lektorów i urozmaicane dodatkowymi materiałami. Wykorzystujemy naprawdę dużo materiałów interaktywnych wspomagających nauczanie (tablice interaktywne, gry, zabawy słowne, ciekawe artykuły itp.). Nad pracą lektorów czuwa dyrektor metodyczny, który bada poziom jakości nauczania i organizuje dodatkowe szkolenia metodyczne dla nauczycieli.

Na bieżąco monitorowane są postępy w nauce kursantów oraz stopień opanowania poszczególnych sprawności językowych. Nasi nauczyciele czuwają nad rozwojem umiejętności swoich podopiecznych zapewniając wszystkim równoczesny i efektywny postęp.

Gwarantujemy, że dzięki nam Ty i Twoje dziecko pokocha angielski a Ty sam przekonasz się, że nauka wcale nie musi być trudna, ale po prostu przyjemna! Praca jest naszą pasją – sam się o tym przekonasz.

Nasze grupy są średnio 6- 8 osobowe, na życzenie kursantów organizujemy również grupy do 4 osób.

Dla członków rodzin oraz osób kontynuujących naukę w naszej Szkole proponujemy duże zniżki i rabaty: od 10-15%.

Lektorami są doświadczeni nauczyciele polscy i native speakers z Irlandii, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Wszyscy nauczyciele obcojęzyczni posiadają wyższe wykształcenie (często kierunkowe) oraz odpowiednie kwalifikacje uprawniające ich do nauczania języka angielskiego jako języka obcego (CELTA, DELTA), a także doświadczenie w pracy z odpowiednią grupą wiekową i grupą zaawansowania.

Jesteśmy naprawdę skuteczni

W minionym roku, 87% naszych kursantów (wliczając dzieci od lat 8) przystąpiło do międzynarodowych egzaminów od poziomu A1 do poziomu C2 przeprowadzonych przez naszą szkołę. Egzaminy ustne sa nagrywane, a następnie wysyłane do Londynu, gdzie niezależni egzaminatorzy dokonują oceny.
W minionym roku 98% naszych kursantów zdało egzamin, w tym 43% z wyróżnieniem!

Zadzwoń

JAK UCZYMY?

Chcemy by każdy nasz kursant, miał równe szanse w poznaniu języka i nowych umiejętności. Dlatego stosujemy szereg metod i sposobów, które gwarantują nam wielopłaszczyznowy rozwój naszych słuchaczy. Bardzo ważne stało się dla nas tworzenie przestrzeni do nauki języka dla małych dzieci, przez to nasze metody odpowiadają potrzebom ale i możliwością rozwojowych dzieci.

Rekomendują nas

Współpracujemy z wieloma lokalnymi firmami
piszą o nas w Beskidzka Mama
rekomendują nas rodzice zadowolonych pociech 🙂

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów
jeżeli chcesz zapisać się na konkretny kurs
jeżeli chcesz poznać terminy
po prostu zadzwoń! 🙂
508102111, 33 821 08 51

Kontakt

ul. Krakowska 30, 43-300 Bielsko-Biała

Phone: 508 102 111

Web: Oxford Centre