Zajęcia dla dzieci prowadzone są wyłącznie w języku angielskim. Uczymy dzieci poprzez zabawę 🙂

Wykorzystujemy ćwiczenia angażujące wszystkie zmysły. Dzieci najmłodsze w wieku 2-7 lat najlepiej poznają otaczający świat poprzez dotyk oraz wzrok, dlatego najmłodsi podczas zajęć oglądają krótkie bajeczki na platformie Little fox, dotyczące tematu lekcji.

Aby móc w pełni sprawdzić zaangażowanie naszych uczniów podczas zajęć bajeczki są rozbudowane o krótkie, obrazkowe quizy sprawdzające wiedzę naszych najmłodszych kursantów. Co ważne, wszystkie dzieci otrzymują do domu własny login i hasło do platformy.
Podstawą skutecznej nauki jest jak najczęstsze (wystarczy kilka minut dziennie) oglądanie angielskich bajeczek lub ich odsłuchiwanie. To pozwala w ciągu roku na przyswojenie przez dziecko ogromnej ilości słów (od 500 w górę), zwrotów i całych dialogów.

Kładziemy nacisk na nauczanie języka angielskiego poprzez wprowadzanie na zajęciach różnorodnych gier i zabaw, historyjek oraz piosenek. Ćwiczenia takie ułatwiają zapamiętywanie wyrazów, jak również doskonalą wymowę. Podczas zajęć jest stosowanych wiele metod nauczania.

Roczny kurs dla dzieci  to w zależności od poziomu:

  • 36 godzin zajęć 45-minutowych, płatność rozłożona na 10 rat (189+ 9x 159 zł) lub płatne w całości z 15% rabatem!! 🙂 
  • 36 godzin zajęć 60-minutowych, płatność rozłożona na 10 rat (189+ 9x 169 zł) lub płatne w całości z 15% rabatem!! 🙂 

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów
jeżeli chcesz zapisać się na konkretny kurs
jeżeli chcesz poznać terminy
po prostu zadzwoń! 🙂